Skupina Taurus

Naše poloprofesionální hudební skupina TAURUS s rozsáhlou 20ti letou praxí je schopna hudebně zajistit plesy, maturitní plesy, svatby, večírky, kongresy, oslavy, rauty, taneční zábavy, gala večery, společenské akce i vystoupení při jiných příležitostech v počtu 2 až 16 hudebníků v různých variacích dle přání pořadatele. Hrajeme skladby různých žánrů převážně českých interpretů pro všechny věkové kategorie, které budou vhodně zvoleny pro Vaši akci.

    Ozvučíme a nasvítíme malé i velké akce dle Vašeho požadavku, včetně zajištění doprovodných programů. Jsme schopni zajistit Vaši akci po celém území České republiky i v zahraničí, na netradičních místech, včetně open air akcí. (V těchto případech je vyžadováno zastřešení.) V případě zájmu nabízíme pronájem pódia, scénického osvětlení a ozvučení do počtu 3 tisíc posluchačů.

    Naše hudební těleso je kvalitou produkce schopno uspokojit i ty nejnáročnější posluchače a návštěvníky, a s využitím nejmodernější zvukové a světelné aparatury navodit příjemnou atmosféru.