Agentura Taurus

Naše agentura je schopna pro vás zajistit :

Firemní školení, semináře kompletně na klíč včetně prostorů a video – projekce.

Podnikové večírky, rauty, zážitkové firemní Teambuildingové akce na klíč, grafické, audio a video reklamní spoty.

Hudební doprovod vašich večírků, ozvučení firemních akcí atd.

Slavnostní výstřel z děla.

Pronájem projektoru, pronájem projekčího plátna 1,8 x 1,8 m, 2,5 x 2 m a 5 x 4 m. Možnost i s obsluhou.

Hudební a umělecká agentura Taurus nabízí ozvučení párty, koncertu, zábavy, plesu, tiskové konference, firemní, sportovní, rodinné či jiné akce. Ozvučení jakýchkoliv akcí od mini sestavy až po sestavu pro cca 3.000 lidí je pro nás běžnou záležitostí. Dle požadavku lze samozřejmě zajistit i větší PA. 

     Zajistíme i mobilní pódium.

     Dle přání zákazníka zprostředkujeme vystoupení kouzelníka, barmanskou show,ohnivou show,  taneční vystoupení, kulturistickou exhibici, slavnostní výstřel z děla a mnoho jiných zpestřujících zážitků vaší akce. 

     V případě zájmu zajistíme hudební žesťová tria, kvarteta, kvinteta, např. na troubení signálů při mysliveckých honech. K vašim akcím může naše agentura nabídnout i doprovodnou hudbu v podobě Big Bandu či country hudby.

Naše agentura je schopna vám zajistit pronájem ozvučení, pronájem projektoru, pronájem projekčního plátna 1,8 x 1,8 m,  2,5 x 2 m  a 5 x 4 m. Možnost i s obsluhou.

Dále nabízíme Video-Audio-prezentace, úvodní prezentace pro firmy, mluvené slovo do výtahů a MHD, Audio-výklad pro cestovní kanceláře v několika světových jazycích.Vše namluvené erudovanými odborníky.

Naše agentura je schopna vám zařídit firemní školení, akce, semináře, kompletně na klíč včetně prostorů a video-projekce.Dále předvolební kampaně s možností ozvučení a pronajmutí pódia.

V rámci hladkých průběhů akcí naše agentura nabízí možnost SECURITY služeb, ochrana osob a majetku, hlídaní prostorů a vybavení při vícedenních akcí.